East Bernard

Skip to main content
Mobile Menu
En Español

JH Honor Roll

 

Grade 5

Maroon – All A Honor Roll – Dan Bartlett, Mackenzie Crist, Hazel East, Madison Goin, Ty Grigar, Jayla Gutierrez, Logan Hoeffler, Riley Hoeffler, Cade Joines, Justin Kurtz, Lauryn Locke, Aidan Marik, Alyssa Opela, Mireya Ortiz, Grace Parnell, Dominic Quintero, Deanna Reeves, Amber Sabrsula, Jaylon Shelton, Brenna Vanwinkle, Tabitha Witek

 

White – A/B Honor Roll – Gionni Anderson, Magaly Avila, Allen Baker, Lee Black, Kanya Bluntson, Mariana Contreras, Morgan Crane, Skylar Davis, Tyler Fryer, Jackson Garvel, Jehu Henriquez, Bradley Henry, Marcela Lopez, Noe Lopez, Reslyn Matula, Patti McDowell, Joseph McGee, Iliana Robles, Ethan Smaistrla, Caden Steplock, Zoie Vasquez, Mya Watts,

Lance Zapalac

 

Grade 6

Maroon – All A Honor Roll – Gage Adam, Lillian Alexander, Emily Anderson,

Gabrielle Boehnemann, London Cavness, Reese Coldeway, Jenna Daigle, Camden Fucik, Alexander Henriquez, Lori Jamison, Bryton Karasek, Carly Kubicek, Craig Lanier, Seth Morton, Jasmine Munivez, Hoyt Peck, Cooper Potts, Samuel Potts, Laura Robles, Taylor Viktorin, Tye Warncke, Chase Weakley, Emma Zapalac

 

White – A/B Honor RollKarlee Beck, Jodi Borowiak, Autumn Christian, Mark Contreras, Kare Corbett, Joseph Cox, Crystal Cuestas, Jayden Davis, Rodney Davis, Ty Domel, Morgan Gander, Abigal Garcia, Conner Gertson, Gabriel Heimann, Cole Janecek, Grace Jurasek, Joshua Melnar, Angelique Montelongo, Ericka Narvaez, Chloe Raabe, Luciana Rincon, Jade Romero,

Brandon Rucka, Shae Salcido, Tamarcus Sanders, Jaden Shelton, Carter Smith, Amie Vasquez, Tyler Viktorin, Zachary Zimmerman

 

Grade 7

Maroon – All A Honor Roll – Gabriela Aguilar, Laney Andersen, Charlsie Atteberry, Kate Bradicich, Jerry Corner, Isabella Dujka, Kendylle Ermis, Clayton Fajkus, Zachary Fuechec, Megan Gasch, Cadence Hammock, Naya Hercules, Kadence Hernandez, Abby Hudgins, Nathan Kramr, Myla Mahalitc, Emma McAnally, Levi Mercier, Jackson Morrow, Tyler Powers, Anne Sellers, Sommer Tijerina, Avery Wilcox

 

White – A/B Honor Roll – Jesus Aguilar, Paige Davis, Sha’Navia Dorsey,

Sikyia Dorsey, Cannon Goudeau, Justin Graves, Jarrett Gubert, Joshua Guthman,

Ilirian Haxhijaj, Audrey Hudgins, Zym Jochec, Christopher Kopecky, Ryder Kovar,

Jenna Krpec, Ryan Kubena, Dustan Losack, Jacinto Martinez, Emma Massey, Addison Opela,

Adyson Pavlock, Bryleigh Pless, Rhianna Portillo, Hunter Rieger, Abidail Ruiz, Jayden Smith,

Paige Talas, Yunya Tate, Grant Ware, Anna Witte

 

Grade 8

Maroon – All A Honor Roll –  Makay Adam, Chase Andersen, Kylee Bates, Keegan Cavness,

Lorelei Cessna, Joseph Cooper, Kellen Dorotik, Jillian Faltysek, Grace Fishbeck, Alaina Hendrickson, Kylee Klump, Cody Kramr, Colby Kurtz, Bailey Leopold, Emma Logan,

Chloe Miska, Joshua Montalvo, Reid Morton, Keenan Nardiello, Korbyn Rivera, Cristian Ruiz,

Kaki Seay, Avery Stolle

 

White – A/B Honor Roll – Tiarra Ansley, Presley Barker, Makayla Crist, Brea Glover,

Dante Hancock, Justin Henry, Kyleigh Longoria, Colin Marcantel, Jonathan Martinez,

Clinton Mcanally, Rebekah McGee, Tanna Primrose, Kaleb Rivera, Rolando Robles,

Tyra Seydler, Ali Trcka, Kayden Wade, Alexis Warncke, Evie Youngblood